Филтри -

Градежни машини Amkodor

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини Amkodor

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови багер-натоварувач Amkodor 702 EA
1
Контактирајте го продавачот
30.810 € UAH 1.240.000 UAH
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг Брзина 18 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови багер-натоварувач Amkodor 732
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 2100 кг Брзина 40 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови валјак со гуми Amkodor 6641
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови багер-натоварувач Amkodor 703М
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг Брзина 18 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови валјак за асфалт Amkodor 6622А
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови багер-натоварувач Amkodor 702 ЕВ-02
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Брзина 18 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови багер-натоварувач Amkodor 702ЕА-01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг Брзина 18 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови вибрационен валјак за земја Amkodor 6811
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови багер-натоварувач Amkodor 702 ЕВ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Брзина 18 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 43.680 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
19.900 € BYN 69.000 BYN
Натоварувач со тркала
Носивост 6000 кг Брзина 35 км/ч
Година 2004 Километража 6500 м/ч Сила
Белорусија, Hrodna
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се