Филтри -

Градежни машини Airo од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Airo од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10.2 м Носивост 300 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Roma
ножична платформа Airo SF1380 ножична платформа Airo SF1380
2
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Ножична платформа
Висина на подигање 15.8 м Носивост 500 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 250 кг
Година 2011 Километража 98 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10.2 м Носивост 400 кг
Година 2014 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10.2 м Носивост 400 кг
Година 2011 Километража 406 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се