Филтри -

Градежни машини Airo од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Airo од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.600 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2013 Километража 1852 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12.1 м Носивост 450 кг
Година 2016 Километража 302 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 913 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.450 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008-01-01 Километража 936 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 6.3 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се