Филтри -

Градежни машини Airo од Европа

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Airo: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2019 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2006 Километража 686 м/ч Сила
Франција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Zeebrugge
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2006 Километража 1938 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2013 Километража 1852 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12.1 м Носивост 450 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10.2 м Носивост 400 кг
Година 2020 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12.1 м Носивост 300 кг
Година 2020 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Airo X 14 EN Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 12 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 230 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10.2 м Носивост 300 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Roma
ножична платформа Airo SF1380 ножична платформа Airo SF1380
2
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Ножична платформа
Висина на подигање 15.8 м Носивост 500 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12.1 м Носивост 450 кг
Година 2016 Километража 302 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м Носивост 230 кг
Година 2013 Километража 913 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
9.450 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008-01-01 Километража 936 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се