Филтри -

Градежни машини Airo

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

29 огласа: Градежни машини Airo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 3.5 м
Година 2015 Километража 388 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 230 кг
Година 2012 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2023 Километража 2423 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2008 Километража 426 м/ч Сила
Холандија, Heijen
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 19 м
Година 2017 Километража 542 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 19 м
Година 2017 Километража 584 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 0.5 м Носивост 90 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, Barbarano-Mossano (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2010 Километража 624 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 8.9 м
Година 2009 Километража 837 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 8.9 м
Година 2008 Километража 815 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2012 Километража 347 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Ножична платформа
Носивост 500 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
10.660 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 400 кг
Година 2010 Километража 1068 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Ножична платформа
Висина на подигање 8.3 м Носивост 400 кг
Година 2008 Километража 1525 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10.2 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража 694 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12.2 м Носивост 400 кг
Година 2008 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 10.2 м
Година 2008 Километража 1586 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Ножична платформа
Висина на подигање 5.35 м Носивост 250 кг
Година 2011 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2011 Километража 907 м/ч Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м
Година 2013 Километража 1176 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година Километража 70 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Носивост 230 кг
Година 2019 Километража 155 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 271 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
ножична платформа Airo SF820IR
1
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Ножична платформа
Година 2006 Километража Сила
Италија, Albinea
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи