Филтри -

Градежни машини Aichi од Белгија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

13 огласа: Градежни машини Aichi од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 18.2 м Дофат на стрела 15.8 м
Година 2005 Километража 8089 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2004 Километража 8901 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 21 м
Година Километража 103 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Работна висина на подигање 21 м
Година Километража 7935 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS нови ножична платформа Aichi SV 06 ENS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
аукција 14.000 €
Телескопска дигалка
Година 2001 Километража 10087 м/ч Сила
Белгија, Kortemark
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 10.6 м Носивост 227 кг
Година 01/2001 Километража 9800 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2004 Километража 9838 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2003 Километража 8348 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2005 Километража 9880 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2005 Километража 9190 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 17.8 м
Година 2003 Километража 9923 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи