Филтри -

Градежни машини AVIA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AVIA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.930 € CZK 440.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Висина на подигање 18 м Носивост 340 кг
Година 1997 Километража 191708 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 13 м
Година 1995-10 Километража 75051 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се