Филтри -

Градежни машини AVANT од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AVANT од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2000 Километража Сила 22 кс
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Висина на подигање 2.79 м Носивост 900 кг
Година 2020 Километража 285 м/ч Сила 26 кс
Холандија, Lunteren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.600 €
Мини натоварувач
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила 21.75 кс
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Мини натоварувач
Година 2020 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Тренчер
Година 2020 Километража 47 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 2.75 м Носивост 550 кг Брзина 12 км/ч
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила 22 кс
Холандија, Boekel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Mariënheem
Контактирајте го продавачот
39.800 €
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 0.31 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
телескопски натоварувач на тркала AVANT 630 TDL + AIR Combi Comfort 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2016 Километража Сила 26 кс
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3500 м Носивост 2000 кг
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила 57 кс
Холандија, Varsseveld
нови мини натоварувач AVANT 423 нови мини натоварувач AVANT 423 нови мини натоварувач AVANT 423
3
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Мини натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
37.400 €
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 75 м/ч Сила 42 kW
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Натоварувач со тркала
Носивост 1100 кг
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила 19 kW
Холандија, Varsseveld
подигнувачка платформа со јарбол AVANT TEGELKLEM подигнувачка платформа со јарбол AVANT TEGELKLEM
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2015-01-01 Километража Сила
Холандија, Mariënheem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се