Филтри -

Градежни машини AUSA

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини AUSA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Без ДДВ
Багер со долга стрела
Година 2006 Километража 5921 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Евро Euro 5 Носивост 3000 кг
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
19.030 € CZK 450.000 CZK
Мини багер
Година 2016 Километража 2000 м/ч Сила
Чехија, Ostrovačice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се