Филтри -

Градежни машини ATN од Холандија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ATN од Холандија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2011 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017-01-01 Километража 488 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.150 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 695 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 373 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2015-01-01 Километража 675 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
7.150 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 598 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се