Филтри -

Градежни машини ATN од Европа

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ATN: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.410 € PLN 56.900 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 8.1 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 374 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2008 Километража 573 м/ч Сила
Франција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2007 Километража 772 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2015 Километража 548 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10.04 м Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 431 м/ч Сила
Обединето Кралство, Pollington
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2011 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 235 м/ч Сила
Белгија, Zele
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2017-01-01 Километража 488 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
7.150 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 695 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 373 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2017 Километража 429 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2015-01-01 Километража 675 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
7.150 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 598 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 13 м
Година 2018-01-01 Километража 475 м/ч Сила
Белгија, Moerbeke
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се