Филтри -

Градежни машини ATN

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

29 огласа: Градежни машини ATN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.4 м
Година 2015 Километража 1417 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
11.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м
Година 2012 Километража 2891 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2016 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
аукција 2.322 € SEK 27.000 SEK
Хидраулична зглобна платформа
Година 2019 Километража 751 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 9 м Носивост 200 кг
Година Километража 637 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м
Година 2016 Километража 647 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.4 м
Година 2016 Километража 1144 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
20.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2015 Километража 1465 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
23.250 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2016 Километража 875 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража 315 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 11.530 € DKK 86.000 DKK
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12.2 м
Година 2016 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.2 м Дофат на стрела 8.5 м
Година 2016 Километража 1216 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
7.712 € PLN 33.000 PLN
Подигнувачка платформа со јарбол
Модел PIAF 880 R Висина на подигање 10 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kopana
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Телескопска дигалка
Дофат на стрела 3 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража 800 м/ч Сила
Италија, Fano
Контактирајте го продавачот
18.890 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 12/2021 Километража 165 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, Hormilla, La Rioja
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 700 кг
Година 2016 Километража 1964 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража 992 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година Километража 79 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 22.85 м Носивост 230 кг
Година 2017 Километража 985 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи