Филтри -

Градежни машини ATLAS од Чешка Република

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини ATLAS од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
железнички багер ATLAS Terex 1404 KZW железнички багер ATLAS Terex 1404 KZW железнички багер ATLAS Terex 1404 KZW
3
Контактирајте го продавачот
41.960 € CZK 999.000 CZK
Железнички багер
Година 2005 Километража 18000 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Железнички багер
Година 2011 Километража 9770 м/ч Сила
Чехија, Ostrovačice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 96.600 € CZK 2.300.000 CZK
Багер на тркала
Година 11/2015 Километража 7754 м/ч Сила
Чехија, Lanžhot
Контактирајте го продавачот
аукција 109.900 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 01/2004 Километража 3667 м/ч Сила
Чехија, Praha 5 - Zbraslav
Контактирајте го продавачот
аукција 27.260 € CZK 649.000 CZK
Машина за дупчење
Година 01/2010 Километража 17300 м/ч Сила
Чехија, Přerov 2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Железнички багер
Година 2007 Километража 14300 м/ч Сила
Чехија, Ostrava
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се