Филтри -

Градежни машини ATLAS - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ATLAS - Босна и Херцеговина: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 3330 м/ч Сила 69.75 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража 5500 м/ч Сила 74.78 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1993 Километража 7923 м/ч Сила 216 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1989 Километража 7365 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1993 Километража 8872 м/ч Сила 145 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 4220 м/ч Сила 69.75 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2001 Километража 9773 м/ч Сила 231 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се