Филтри -

Градежни машини ASTRA од Италија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ASTRA од Италија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража 102362 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 267714 км Сила
Италија, Lograto
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел MAGNUM METRO 28
Година Километража 82800 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Модел Cifa Magnum
Година 05/2000 Километража 424000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 23915 кг
Година 01/2007 Километража 254200 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 2
Година 2002 Километража 104000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 23300 кг
Година 01/2006 Километража 409800 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 24000 кг
Година 2002 Километража 240000 км Сила
Италија, Paderno Dugnano
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-мешалка
Година 1999 Километража 51 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел M35.5 HALLY MAX
Година Километража 163247 км Сила
Италија, Lograto
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се