Филтри -

Градежни машини ASTRA од Европа

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ASTRA: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-мешалка ASTRA HD 84 44
1
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража Сила
Полска, Milejczyce
Контактирајте го продавачот
24.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2006 Километража 421016 км Сила
Полска, Milejczyce
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Специјални дампер
Година 2008-01-01 Километража 7450 м/ч Сила 381 кс
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2004 Километража 51613 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
41.750 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2006-01-01 Километража 8500 м/ч Сила 353 кс
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 590000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел K47XRZ
Година 2004 Километража 48900 км Сила 500 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел MAGNUM METRO 28
Година Километража 82800 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 425821 км Сила 309 kW
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Модел Cifa Magnum
Година 05/2000 Километража 424000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2010-01-01 Километража 3013 м/ч Сила 320 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел K41
Година 05/2008 Километража 50000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Модел RY 1300
Година 2004 Километража 217000 км Сила 450 кс
Романија, Craiova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 23915 кг
Година 01/2007 Километража 254200 км Сила 450 кс
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се