Филтри -

Градежни машини ASTRA

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ASTRA: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Модел MAGNUM MK28.4
Година Километража 119897 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
41.750 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2006-01-01 Километража 8500 м/ч Сила 353 кс
Холандија, Goor
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Специјални дампер
Година 2008-01-01 Километража 7450 м/ч Сила 381 кс
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел MAGNUM METRO 28
Година Километража 82800 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2000 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2002 Километража 195462 км Сила 330 kW
Романија, Moșnița Nouă
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 425821 км Сила 309 kW
Романија
Контактирајте го продавачот
37.000 US$ EUR ≈ 32.780 €
Камион-мешалка
Година 2001 Километража 171000 км Сила
Украина, Тячів
Контактирајте го продавачот
26.718 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Носивост 15400 кг
Година 2003-10-10 Километража 451300 км Сила 450 кс
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2003 Километража 350000 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Специјални дампер
Година 2010-01-01 Километража 3013 м/ч Сила 320 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 4 години
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел K41
Година 05/2008 Километража 50000 км Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2004 Километража Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел MK28
Година Километража 273509 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-мешалка
Година 1999 Километража Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се