Филтри -

Градежни машини ASR VİNÇ од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ASR VİNÇ од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови портален кран ASR VİNÇ Gantry Crane ,  Козловой кран , رافعة جسرية , portal krani нови портален кран ASR VİNÇ Gantry Crane ,  Козловой кран , رافعة جسرية , portal krani нови портален кран ASR VİNÇ Gantry Crane ,  Козловой кран , رافعة جسرية , portal krani
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Носивост 15000 кг
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
портален кран ASR VİNÇ Gantry Crane ,  Козловой кран , رافعة جسرية , portal krani портален кран ASR VİNÇ Gantry Crane ,  Козловой кран , رافعة جسرية , portal krani
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Портален кран
Висина на подигање 6 м Носивост 15000 кг Брзина на подигање на товар 4 м/мин
Година 05/2020 Километража Сила 11 kW
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови надземна дигалка ASR VİNÇ Crane Hoist Units , Подъемные краны ,وحدات الرافعة,Vinç Kaldırma
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Носивост 30000 кг
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Висина на подигање 9 м Носивост 10000 кг
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
нови надземна дигалка ASR VİNÇ Crane Hoist Units , Подъемные краны ,وحدات الرافعة,Vinç Kaldırma нови надземна дигалка ASR VİNÇ Crane Hoist Units , Подъемные краны ,وحدات الرافعة,Vinç Kaldırma
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Надземна дигалка
Носивост 10000 кг
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се