Филтри -

Градежни машини ARCOMET

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ARCOMET: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Кула кран
Носивост 2000 кг
Година 1990 Километража Сила
Белгија, 1840 Steenhuffel
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 25.3 м Дофат на стрела 36 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т Брзина на подигање на товар 25 м/мин
Година 1994 Километража Сила 20 kW
Полска, Wisznia Mała
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Кула кран
Година 1991 Километража Сила
Белгија, Aartselaar
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 23.5 м Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 1500 т Брзина на подигање на товар 22.5 м/мин
Година 2000 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се