Филтри -

Градежни машини ANTONELLI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ANTONELLI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 12/2009 Километража Сила 25 кс
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 1974 Километража Сила
Италија, Tortolì
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се