Филтри -

Градежни машини AMMANN од Унгарија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини AMMANN од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 216 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1398 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 716 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
10.300 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1731 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2017 Километража 560 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
63.170 € HUF 25.900.000 HUF
Валјак за асфалт
Година 2019 Километража 121 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
вибрационен валјак за земја AMMANN AV12-120 вибрационен валјак за земја AMMANN AV12-120 вибрационен валјак за земја AMMANN AV12-120
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2014 Километража Сила
Унгарија, Legyesbénye
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1644 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 739 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 161 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 1101 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2002 Километража 4720 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 3001 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1798 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1308 м/ч Сила
Унгарија, Győr
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се