Филтри -

Градежни машини AMMANN од Украина

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AMMANN од Украина: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт AMMANN av-70 валјак за асфалт AMMANN av-70 валјак за асфалт AMMANN av-70
3
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 30.430 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 12/2008 Километража Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 14.200 €
Валјак за асфалт
Година 07/2011 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, Полтава
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 32.450 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 6200 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 23.230 €
Валјак со гуми
Година 2001 Километража Сила
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 13.180 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1769 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
валјак за асфалт AMMANN AV 115-2 валјак за асфалт AMMANN AV 115-2
2
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 26.370 €
Валјак за асфалт
Година 06/2006 Километража 9114 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 13.180 €
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 910 м/ч Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
34.680 € UAH 1.380.000 UAH
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1627 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
34.680 € UAH 1.380.000 UAH
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1627 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
44.000 € Со вклучен ДДВ
Валјак со гуми
Година 2012 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1148 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 05/2012 Километража 5454 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2011 Километража 4107 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
6.950 US$ EUR ≈ 7.049 €
Компактор
Евро Euro 1
Година 06/1986 Километража 500 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се