Филтри -

Градежни машини AMMANN од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини AMMANN од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2016 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2014 Километража 1994 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2017 Километража 741 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2008 Километража 4430 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 01/2016 Километража 2772 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се