Филтри -

Градежни машини AMMANN од Романија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини AMMANN од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2005 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 5316 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2003 Километража 5310 м/ч Сила
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1700 м/ч Сила
Романија, Boldești-Scăeni
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2010-01-01 Километража 2174 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 06/2013 Километража 3300 м/ч Сила
Романија, Pantelimon
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2006 Километража Сила
Романија, Nasaud
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2007 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2004 Километража 3900 м/ч Сила
Романија, Galați
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
валјак за асфалт AMMANN DTV 903 валјак за асфалт AMMANN DTV 903 валјак за асфалт AMMANN DTV 903
3
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Валјак за асфалт
Година 1986 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
200.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2002 Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 4100 м/ч Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 850 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2008 Километража 2800 м/ч Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража 465 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2013 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
100 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
612,70 € RON 3.000 RON
Мешалка за бетон
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се