Филтри -

Градежни машини AMMANN од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AMMANN од Обединетото Кралство: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
асфалтна база AMMANN ACM 140 Prime
1
Контактирајте го продавачот
600.000 US$ EUR ≈ 586.300 €
Асфалтна база
Година 2018 Километража 1700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
330.000 €
Фабрика за бетон
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, BRISTOL
Контактирајте го продавачот
675.000 US$ EUR ≈ 659.600 €
Асфалтна база
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се