Филтри -

Градежни машини AMMANN од Италија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AMMANN од Италија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2599 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 2830 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година 2007 Километража 2220 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 770 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 44 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2016 Километража 62 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2012 Километража 600 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2006 Километража 1443 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 2443 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се