Филтри -

Градежни машини AMMANN од Холандија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини AMMANN од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2008 Километража 3226 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Andelst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 526 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Компактор
Година 2014 Километража 979 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Компактор
Година 2014 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2020-01-01 Километража 15 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2017-01-01 Километража 289 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020-01-01 Километража 10 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020-01-01 Километража 9 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
37.800 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2012-01-01 Километража 6556 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1997 Километража 18 м/ч Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 01/2007 Километража 3650 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 574 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
валјак со гуми AMMANN VP 2400
1
Контактирајте го продавачот
19.800 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2000-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2009-01-01 Километража 10288 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2019-01-01 Километража 36 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
8.970 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2008-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2009-01-01 Километража 1551 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Носивост 180 кг
Година 01/2013 Километража 1718 м/ч Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 3200 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2007 Километража 850 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Компактор
Година 2010-01-01 Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2008 Километража 3575 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2006-01-01 Километража 3869 м/ч Сила
Холандија, Haps
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се