Филтри -

Градежни машини AMMANN од Европа

Резултати од пребарување: 267 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

267 огласа: Градежни машини AMMANN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
компактор AMMANN Gelbe Rammax Grabenwalze RW 1504 HFK Walze компактор AMMANN Gelbe Rammax Grabenwalze RW 1504 HFK Walze
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2007 Километража Сила
Германија, Lautern
International Trading Office
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Валјак за асфалт
Година 2009 Километража 2957 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
MGC CENTRUM SAMOCHODOW DOSTAWCZYCH
13 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2019 Километража 91 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2014 Километража 80 м/ч Сила
Словачка, Žilina
мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel мини валјак за асфалт AMMANN AV12  diesel
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 770 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година 2006 Километража 719 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 2008 Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 01/2008 Километража 3226 м/ч Сила
Холандија, Breda
EPIC AUCTIONS B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Мини багер
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година Километража Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Компактор
Година 2014 Километража 1075 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
11.720 € PLN 54.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1622 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2013 Километража 9298 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.330 € PLN 99.900 PLN
Валјак за асфалт
Година Километража 1045 м/ч Сила
Полска, Niepołomice