Филтри -

Градежни машини AMMANN од Австрија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AMMANN од Австрија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт AMMANN AV 95-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2006 Километража 8700 м/ч Сила
Австрија, Haid
валјак за асфалт AMMANN AV 95/4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Австрија, Haid
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2015 Километража Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Вибро плоча
Година 2013 Километража Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен валјак
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен валјак
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Haid
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се