Филтри -

Градежни машини AMMANN

Резултати од пребарување: 318 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AMMANN: 318 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини валјак за асфалт AMMANN AR65
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Белгија, 9220 Hamme
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови компактор AMMANN APF 15/40 нови компактор AMMANN APF 15/40
2
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Компактор
Година 2022-01-01 Километража Сила
Германија, Oerel
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2015 Километража Сила
Германија, Dormagen
валјак за асфалт AMMANN av-70 валјак за асфалт AMMANN av-70 валјак за асфалт AMMANN av-70
3
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 30.330 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 12/2008 Километража Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 14.150 €
Валјак за асфалт
Година 07/2011 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 32.350 €
Валјак за асфалт
Евро Euro 3
Година 2008 Километража 6200 м/ч Сила
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро набивач
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Компактор
Година 2017 Километража 330 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2014 Километража 1443 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година 2017 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
330.000 €
Фабрика за бетон
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство, Billingham
Контактирајте го продавачот
22.900 US$ EUR ≈ 23.150 €
Валјак со гуми
Година 2001 Километража Сила
Украина, Винница
асфалтна база AMMANN Mischgutsilo / zbiornik mieszanki / ready mix silo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Германија, Berlin
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 318 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се