Филтри -

Градежни машини AMKODOR

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини AMKODOR: 38 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.070 € RUB 1.250.000 RUB
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 9500 м/ч Сила
Русија, Талица
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови натоварувач со тркала AMKODOR 342B нови натоварувач со тркала AMKODOR 342B нови натоварувач со тркала AMKODOR 342B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 1200 кг
Година 2014 Километража 5 м/ч Сила 52 kW
Чехија, Hradec Králové
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Русија, Москва
булдожер AMKODOR DC200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила 163 кс
Украина, м. Харків
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 41.250 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2018 Километража Сила
Белорусија, Минск
нови натоварувач со тркала AMKODOR 325 нови натоварувач со тркала AMKODOR 325
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг
Година нов Километража Сила
Русија, Ярославль
нови валјак со гуми AMKODOR 6641 нови валјак со гуми AMKODOR 6641
2
Контактирајте го продавачот
28.940 € RUB 2.400.000 RUB
Валјак со гуми
Година 2017 Километража Сила
Русија, Смоленск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Претплати се