Филтри -

Градежни машини AMERICAN

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AMERICAN: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
175.000 €
Кран гасеничар
Година 1978 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 200000 кг
Година 1990 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 01/1999 Километража 1941 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Шпанија, Chiva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Шпанија, Chiva
машина за хоризонтално дупчење AMERICAN AUGERS 48 900 SPLIT машина за хоризонтално дупчење AMERICAN AUGERS 48 900 SPLIT машина за хоризонтално дупчење AMERICAN AUGERS 48 900 SPLIT
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Chiva
дреглајн AMERICAN 9260
1
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 236.400 €
Дреглајн
Година Километража 25000 м/ч Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Krabbendijke
кран гасеничар AMERICAN 7260 кран гасеничар AMERICAN 7260 кран гасеничар AMERICAN 7260
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 32 м
Година 1983 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2006 Километража 11206 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2008 Километража 7600 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2006 Километража 5408 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
675 US$ EUR ≈ 638,20 €
Пневматски чекан
Година 2012 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1999 Километража 10500 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2007 Километража 10800 м/ч Сила
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се