Филтри -

Градежни машини ALLU

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ALLU: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Zevenbergen
машина за рециклирање на асфалт ALLU PMX500HD Mixer & PF7+7 Pressure Feeder
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2015 Километража 696 м/ч Сила
Холандија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 2016 Километража 850 м/ч Сила
Холандија, Vrouwenparochie
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се