Филтри -

Градежни машини ALLIS-CHALMERS

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ALLIS-CHALMERS: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Товарач гасеничар
Година 1963 Километража Сила
Шведска
натоварувач со тркала ALLIS-CHALMERS 345 (For parts) за делови натоварувач со тркала ALLIS-CHALMERS 345 (For parts) за делови натоварувач со тркала ALLIS-CHALMERS 345 (For parts) за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1983-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.312 € BRL 35.000 R$
Грејдер
Година 1964 Километража Сила
Бразил, Diadema
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се