Филтри -

Градежни машини ALIMAK

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ALIMAK: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висечко скеле
Носивост 3200 кг
Година 01/2015 Километража 877 м/ч Сила
Холандија, Middelbeers
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 300 м Носивост 2000 кг
Година Километража Сила 211 кс
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Висечко скеле
Висина на подигање 20 м Носивост 2200 кг
Година 1996 Километража Сила 4.08 кс
Бугарија, Елин Пелин
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се