Филтри -

Градежни машини ALFA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ALFA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран ALFA A558 кула кран ALFA A558 кула кран ALFA A558
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 46 м
Година 1999 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран ALFA A 661
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 42 м Носивост 2.5 кг Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран ALFA A 803 A6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30.5 м Дофат на стрела 55 м Капацитет на крајот на стрелата 6 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Correggio
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се