Филтри -

Градежни машини AKERMAN од Финска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа : Градежни машини AKERMAN од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1998 Километража 11400 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1992 Километража 12000 м/ч Сила
Финска, Salo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1994 Километража 11630 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 18636 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1993 Километража 22600 м/ч Сила
Финска, Oripää
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година Километража 14000 м/ч Сила
Финска, Masku
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 19215 м/ч Сила
Финска, Lappeenranta
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се