Филтри -

Градежни машини AIRMAN од Русија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини AIRMAN од Русија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.250 € RUB 850.000 RUB
Мини багер
Година 1998 Километража 4662 м/ч Сила
Русија, Владивосток
мини багер AIRMAN  AX33U объем ковша 0,12 куб мини багер AIRMAN  AX33U объем ковша 0,12 куб
2
Контактирајте го продавачот
9.942 € RUB 824.500 RUB
Мини багер
Година Километража 6136 м/ч Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини багер AIRMAN  AX30-2 мини багер AIRMAN  AX30-2
2
Контактирајте го продавачот
9.098 € RUB 754.500 RUB
Мини багер
Година 2006 Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
14.280 € RUB 1.184.000 RUB
Мини багер
Година 2002 Километража 4493 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
8.942 € RUB 741.600 RUB
Мини багер
Година 1995 Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
7.973 € RUB 661.200 RUB
Мини багер
Година Километража 2332 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
12.770 € RUB 1.059.000 RUB
Мини багер
Година 1995 Километража 4535 м/ч Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
9.760 € RUB 809.400 RUB
Мини багер
Година Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
7.973 € RUB 661.200 RUB
Мини багер
Година 1988 Километража Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се