Филтри -

Градежни машини AICHI од Европа

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини AICHI: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 01/1999 Километража 4695 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2002-01-01 Километража 5295 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2009-01-01 Километража 6504 м/ч Сила
Холандија, Wijnjewoude
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12 м
Година 1999 Километража 9481 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
подигнувачка платформа со јарбол AICHI SXO 15 подигнувачка платформа со јарбол AICHI SXO 15
2
Контактирајте го продавачот
аукција 250 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 100 кг
Година 2001 Километража Сила
Германија, Kalkar
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 23.2 м
Година 1998 Километража 6200 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 500 кг
Година 1998 Километража 7145 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 200 кг
Година 2002 Километража Сила
Романија, Bihor
нови ножична платформа AICHI SV 06 ENS нови ножична платформа AICHI SV 06 ENS нови ножична платформа AICHI SV 06 ENS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2019-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2021-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 01/2003 Километража Сила
Холандија, Klundert
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2000 Километража 4625 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2003-01-01 Километража 4965 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 14 м
Година 1994 Километража 4962 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2002-01-01 Километража 6800 м/ч Сила
Холандија, Makkum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се