Филтри -

Градежни машини AICHI

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

38 огласа: Градежни машини AICHI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 250 кг
Година 2006 Километража 4055 м/ч Сила
Холандија, Budel
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 250 кг
Година 1999 Километража 974 м/ч Сила
Холандија, Budel
Контактирајте го продавачот
аукција 9.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18.2 м
Година 2012 Километража 8012 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2005 Километража 5136 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2021-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
нови ножична платформа AICHI SV 06 ENS нови ножична платформа AICHI SV 06 ENS нови ножична платформа AICHI SV 06 ENS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2019-01-01 Километража Сила
Белгија, Moerbeke
Контактирајте го продавачот
11.610 € PLN 52.000 PLN
Ножична платформа
Година 1997 Километража 8881 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 23 м Носивост 250 кг
Година 10/2007 Километража 2500 м/ч Сила
Полска, Myszęcin
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Телескопска дигалка
Година 2006 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Година 2002 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2022-01-01 Километража 65 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2007 Километража 3924 м/ч Сила
Холандија, Ede Gld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2022-01-01 Километража 97 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2008-01-01 Километража 7200 м/ч Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 17.8 м
Година 2007 Километража 9940 м/ч Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 200 кг
Година 2002 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Ножична платформа
Година 2008 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 18 м
Година Километража 7103 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 12 м Носивост 250 кг
Година Километража 9340 м/ч Сила
Холандија, Scharsterbrug
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21 м Носивост 227 кг
Година 01/2005 Километража Сила
Холандија, Ettenleur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се