Филтри -

Градежни машини AHTAREC

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини AHTAREC: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови пловен багер AHTAREC 4000 нови пловен багер AHTAREC 4000 нови пловен багер AHTAREC 4000
3
Контактирајте го продавачот
240.000.990 € Со вклучен ДДВ
Пловен багер
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила
Русија, Рыбинск
нови пловен багер AHTAREC 2000-63 дг
1
Контактирајте го продавачот
349.700 € RUB 29.000.000 RUB
Пловен багер
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила 800 kW
Русија, Казань
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
пловен багер AHTAREC 2000-63
1
Контактирајте го продавачот
265.300 € RUB 22.000.000 RUB
Пловен багер
Година Километража Сила 857 кс
Русија, Санкт-Петербург
пловен багер AHTAREC Фрезерная головка на земснаряды пловен багер AHTAREC Фрезерная головка на земснаряды
2
Контактирајте го продавачот
1.206 € RUB 100.000 RUB
Пловен багер
Година Километража Сила
Русија, Краснодар
нови пловен багер AHTAREC 6000 нови пловен багер AHTAREC 6000
2
Контактирајте го продавачот
1.205.000 € RUB 99.900.000 RUB
Пловен багер
Година 2021 Километража Сила
Русија, Казань
пловен багер AHTAREC  1650/40
1
Контактирајте го продавачот
240.000 € RUB 19.900.000 RUB
Пловен багер
Година Километража Сила
Русија, Челябинск
пловен багер AHTAREC 1400-40
1
Контактирајте го продавачот
253.200 € RUB 21.000.000 RUB
Пловен багер
Година Километража Сила
Русија, Архангельск
нови пловен багер AHTAREC 1800/45 нови пловен багер AHTAREC 1800/45
2
Контактирајте го продавачот
259.300 € RUB 21.500.000 RUB
Пловен багер
Година Километража Сила
Русија, Челябинск
пловен багер AHTAREC 3000-63
1
Контактирајте го продавачот
627.000 € RUB 52.000.000 RUB
Пловен багер
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Русија, Воронеж
друга градежна машина AHTAREC  RCP250 Самоподъёмная платформа в объеме требований РМРС друга градежна машина AHTAREC  RCP250 Самоподъёмная платформа в объеме требований РМРС друга градежна машина AHTAREC  RCP250 Самоподъёмная платформа в объеме требований РМРС
3
Контактирајте го продавачот
200.000.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Носивост 250000 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Семфирополь
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се