Филтри -

Градежни машини ABI од Литванија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ABI од Литванија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 1997 Километража Сила 400 kW
Литванија, Domeikava
Контактирајте го продавачот
93.000 €
Машина за набивање столбови
Година 1989 Километража 14755 м/ч Сила 188 кс
Литванија, Domeikava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
285.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 8500 м/ч Сила 650 кс
Литванија, Vilnius
машина за дупчење ABI MDBA3500, 4000
1
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2015 Километража 150 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1991 Километража 9340 м/ч Сила 300 кс
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Машина за набивање столбови
Година 2001 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се