Филтри -

Градежни машини ABG од Украина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ABG од Украина: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
асфалт павер гасеничар ABG TITAN 2820
1
Контактирајте го продавачот
28.120 € UAH 1.119.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Украина, Житомир
асфалт павер гасеничар ABG ABG 2820
1
Контактирајте го продавачот
28.120 € UAH 1.119.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 3132 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 11409 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 12613 м/ч Сила
Украина, Житомир
асфалт павер гасеничар ABG 7820 асфалт павер гасеничар ABG 7820 асфалт павер гасеничар ABG 7820
3
Контактирајте го продавачот
62.790 € UAH 2.499.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 12156 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
64.670 € UAH 2.574.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 10925 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
52.480 € UAH 2.089.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 11665 м/ч Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
22.950 US$ EUR ≈ 23.280 €
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 1
Година 10/1994 Километража 7901 м/ч Сила
Украина, Луцьк
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 50.200 €
Асфалт павер гасеничар
Година 06/1998 Километража 11752 м/ч Сила
Украина, Луцк
асфалт павер со тркала ABG Titan 273 асфалт павер со тркала ABG Titan 273 асфалт павер со тркала ABG Titan 273
3
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2001 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
52.480 € UAH 2.089.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Украина, Житомир
асфалт павер гасеничар ABG 7820 асфалт павер гасеничар ABG 7820 асфалт павер гасеничар ABG 7820
3
Контактирајте го продавачот
62.790 € UAH 2.499.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
64.670 € UAH 2.574.000 UAH
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Украина, Житомир
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се