Филтри -

Градежни машини ABG од Полска

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ABG од Полска: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
663,70 € PLN 3.050 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 1999 Километража 1771 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 11650 м/ч Сила
Полска, Pabianice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
асфалт павер гасеничар ABG TITAN 326
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 5940 м/ч Сила 217 кс
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 1999 Километража 9152 м/ч Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
18.500 € PLN 85.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража Сила
Полска, Uniejów
Контактирајте го продавачот
20.020 € PLN 92.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2005 Километража 7045 м/ч Сила
Полска, Strzelin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража 11814 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 2000 м/ч Сила
Полска, Olkusz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Полска, Baćkowice
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1997 Километража 5760 м/ч Сила
Полска, Tanowo
Контактирајте го продавачот
22.630 € PLN 104.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2003 Километража 9780 м/ч Сила
Полска, Sanok
Контактирајте го продавачот
23.940 € PLN 110.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2001 Километража 7921 м/ч Сила
Полска, Kożuchów
Контактирајте го продавачот
44.180 € PLN 203.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Полска, Staszów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се