Филтри -

Градежни машини ABG од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини ABG од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1995-01-01 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 01/2002 Километража Сила
Германија, Herford
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 1992 Километража 9953 м/ч Сила
Германија, Düsseldorf
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1997 Километража 2831 м/ч Сила
Германија, Hanau
асфалт павер гасеничар ABG Titan 226
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2005 Километража 9200 м/ч Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2001 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Aichach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Носивост 7500 кг
Година 1995 Километража 1965 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Валјак за асфалт
Носивост 1800 кг
Година 1999 Километража 830 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Вибрационен валјак за земја
Носивост 10703 кг
Година 2003 Километража 3421 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Валјак за асфалт
Носивост 1725 кг
Година 1999 Километража 1134 м/ч Сила
Германија, Eltmann
мини валјак за асфалт ABG DD 16 мини валјак за асфалт ABG DD 16 мини валјак за асфалт ABG DD 16
3
Контактирајте го продавачот
6.722 €
Мини валјак за асфалт
Носивост 1700 кг
Година 1995 Километража 803 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2017 Километража 4373 м/ч Сила
Германија, Wardenburg / Factory
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Фреза за асфалт
Носивост 7460 кг
Година 1994 Километража 2075 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 10983 м/ч Сила
Германија, Malsch
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се