Филтри -

Градежни машини ABG од Европа

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

46 огласа: Градежни машини ABG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1996 Километража 14723 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 2
Година 01/2002 Километража Сила
Германија, Herford
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 1995 Километража 10140 м/ч Сила
Латвија, Rīga
асфалт павер со тркала ABG TITAN 6870
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1992 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 3298 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 10267 м/ч Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1997-01-01 Километража 10505 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
48.700 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2004-01-01 Километража 5828 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 11611 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1997 Километража 10615 м/ч Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1995-01-01 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
BSS heavy machinery GmbH
15 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 10983 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 11500 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
38.700 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 8589 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
29.090 € GBP 25.000 GBP
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 5029 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
мини валјак за асфалт ABG DD 16 мини валјак за асфалт ABG DD 16 мини валјак за асфалт ABG DD 16
3
Контактирајте го продавачот
6.722 €
Мини валјак за асфалт
Носивост 1700 кг
Година 1995 Километража 803 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Фреза за асфалт
Носивост 7460 кг
Година 1994 Километража 2075 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
42.250 € PLN 190.000 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2004 Километража 15200 м/ч Сила
Полска, Suwałki
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1997 Километража 11000 м/ч Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Романија
асфалт павер гасеничар ABG Titan 111 асфалт павер гасеничар ABG Titan 111 асфалт павер гасеничар ABG Titan 111
3
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1998 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1998-01-01 Километража 6800 м/ч Сила
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се