Филтри -

Фабрики за бетон ZZBO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Фабрики за бетон ZZBO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови фабрика за бетон ZZBO МОБІЛ-25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Kyiv

Други марки во делот "Фабрики за бетон"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 50 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, Tekirdağ
CONMACH
3 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 135 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, Tekirdağ
CONMACH
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 150 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, Tekirdağ
CONMACH
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, KAHRAMANKAZAN/ ANKARA
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Година Километража Сила
Португалија, Ramalhal
нови фабрика за бетон Conmach RapidKing-60 Compact Concrete Batching Plant - 55 m3/h нови фабрика за бетон Conmach RapidKing-60 Compact Concrete Batching Plant - 55 m3/h
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 55 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, Tekirdağ
CONMACH
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 105 m3/ч
Година Километража Сила
Турција, Tekirdağ
CONMACH
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч
Година Километража Сила
Нигерија
CONMACH
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 110 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч Резервоар за вода 150 л
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч Резервоар за вода 350 л
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 80 m3/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Капацитет 60 m3/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 160 m3/ч Резервоар за вода 1500 л
Година 01/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 120 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 110 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Турција, İzmir
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 100 м³ Капацитет 100 m3/ч
Година 01/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 100 м³
Година Километража Сила
Турција
нови фабрика за бетон Sumab NEW! Sumab Automatic Plant (Pan mixer: 1800/1200 litres)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Шведска, Malmö
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи