Филтри -

Фабрики за бетон Karmel

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Фабрики за бетон Karmel

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
219.100 € UAH 9.958.000 UAH
Капацитет 80 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Капацитет 130 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
фабрика за бетон Karmel 60С STANDART
1
Контактирајте го продавачот
49.500 € UAH 2.250.000 UAH
Капацитет 60 m3/ч
Година 2019 Километража 100 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 60 m3/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
278.800 € UAH 12.670.000 UAH
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
91.140 € UAH 4.142.000 UAH
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
нови фабрика за бетон Karmel BSU-100 нови фабрика за бетон Karmel BSU-100 нови фабрика за бетон Karmel BSU-100
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 100 m3/ч Резервоар за вода 5000 л
Година 01/2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
174.300 € UAH 7.921.000 UAH
Капацитет 60 m3/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
199.700 € UAH 9.075.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
258.900 € UAH 11.770.000 UAH
Капацитет 130 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 70 m3/ч Резервоар за вода 5000 л
Година 01/2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
168.700 € UAH 7.669.000 UAH
Капацитет 60 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
185.600 € UAH 8.437.000 UAH
Капацитет 60 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
90.130 € UAH 4.096.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
219.900 € UAH 9.993.000 UAH
Зафатнина 100 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
90.870 € UAH 4.130.000 UAH
Капацитет 30 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
130.600 € UAH 5.934.000 UAH
Капацитет 60 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
105.700 € UAH 4.804.000 UAH
Капацитет 60 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
88.150 € UAH 4.007.000 UAH
Зафатнина 40 м³
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
161.000 € UAH 7.318.000 UAH
Капацитет 100 m3/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 20 m3/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
388.400 € UAH 17.650.000 UAH
Капацитет 150 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
209.900 € UAH 9.538.000 UAH
Зафатнина 60 м³ Капацитет 100 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
129.500 € UAH 5.884.000 UAH
Зафатнина 60 м³ Капацитет 40 m3/ч
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
100.100 € UAH 4.549.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи