Филтри -

Други градежни машини HTZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Други градежни машини HTZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
друга градежна машина HTZ Бурильно-крановая машина БКМ-3У на базе тракторов ХТЗ 150К-09, Х
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се