Machineryline » Аеродромска опрема » Друга аеродромска опрема MAN
Филтри -

Друга аеродромска опрема MAN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Друга аеродромска опрема MAN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
друга аеродромска опрема MAN Zellinger Lavatory Truck друга аеродромска опрема MAN Zellinger Lavatory Truck
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 23690 м/ч Сила 103 kW
Германија, Mörfelden-Walldorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се